Daily Euro 6 z promocyjnym pakietem serwisowym

Strona główna / Promocje / Daily Euro 6 z promocyjnym pakietem serwisowym
Daily Euro 6 z promocyjnym pakietem serwisowym


Wyprzedź innych, dodaj mocy swojej firmie i wybierz IVECO Daily z promocyjnym pakietem serwisowym.  

Odwiedź autoryzowanego dealera IVECO i zostaw konkurencję w tyle!

IVECO Daily E6 to pojazd tak wszechstronny, że znajdzie zastosowanie w każdej branży. Jest nie tylko trwały i wielozadaniowy, ale również charakteryzuje się wysokimi osiągami. Konstruktorzy Daily zadbali też o kierowców: kabina jest wygodniejsza i cichsza w stosunku do poprzednich modeli, dopełnienie stanowi niezrównana automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC, która obniży zużycie paliwa .

NIEZRÓWNANE OSIĄGI

Silniki 2.3 l oraz 3.0 l

nawet 205 KM i 470 Nm

NIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA

Oszczędność do 8%

NIŻSZE KOSZTY

przeglądów i napraw

Oszczędność do 12%

BĄDŹ ZAWSZE połączony

Aplikacja DAILY BUSINESS UP

Dowiedz się więcej na temat oferty

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o Ochronie Prywatności:

MARKETING PODMIOTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH - przekazywanie przez IVECO Poland sp. z o.o. moich danych do spółek zależnych i powiązanych należących do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (v) Informacji o Ochronnie Prywatności:

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.