Pakiety Serwisowe ELEMENTS

Strona główna / Pakiety Serwisowe ELEMENTS


Spersonalizowane plany serwisowe


Mając na celu przygotowanie jak najlepszej oferty dla swoich klientów, firma IVECO stworzyła ELEMENTS: szeroki zakres pakietów serwisowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, stworzonych, aby podtrzymać sprawność Twojego pojazdu.

Elements to wyspecjalizowana usługa wysokiej jakości, mająca zagwarantować długi okres eksploatacji każdego pojazdu we wszystkich sektorach.

Stwórz spersonalizowaną ofertę, dobierając „elementy” najbardziej odpowiadające swoim potrzebom, wybierz Umowy na planowe przeglądy okresowe i Rozszerzone Gwarancje. Utrzymywanie pojazdów w stanie sprawności przy minimalnej ingerencji w postaci przeglądów okresowych i napraw to nasz priorytet.

Dostępna oferta pakietów Elements oferuje możliwość dostosowania zakresu ochrony pojazdu do skali i potrzeb Twojego Biznesu, gwarantując, że związane z nimi koszty są stałe i przewidywalne.

Wybierając IVECO, wybierasz jakość dla siebie i swojej działalności.

IVECO jest gwarancją spokoju dzięki dedykowanej sieci wsparcia posprzedażnego i ponad 2000 punktom serwisowym w całej Europie: zespół fachowych profesjonalistów pracuje przez całą dobę, aby udzielić Ci niezbędnej pomocy w dowolnym czasie i miejscu. ELEMENTS to jedna z najważniejszych usług w ramach globalnej oferty posprzedażnej IVECO. Doskonała synergia wyspecjalizowanego serwisu oraz oryginalnych części zamiennych umożliwiająca ciągłe utrzymywanie Twojego pojazdu w doskonałym stanie.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.